KVALITA A DÔRAZ NA KAŽDÝ DETAIL

Od nášho prvotného stretnutia až po výber vhodných kombinovateľných materiálov a konečnú výrobu, sme precízni v každom kroku procesu. Nič nechávame náhode a staráme sa o každý detail, aby výsledok presne zodpovedal vašim predstavám a splnil všetky vaše požiadavky. Naším hlavným cieľom je, aby celý proces výberu a realizácie kuchyne bol pre vás príjemný, jednoduchý a praktický. V Lestro nájdete odpovede na všetky vaše otázky ohľadom zariadenia kuchyne a celkového interiéru, všetko pod jednou strechou. Nebojte sa nás okamžite kontaktovať pre bezplatnú cenovú kalkuláciu a nezáväznú ponuku. Vaša spokojnosť je našou prioritou.

Cena od 32€/m²

ŠIROKÝ VÝBER MATERIÁLOV A MOŽNOSTÍ

Pri výbere ideálnej kuchyne sa vynára množstvo dôležitých otázok a rozhodnutí, pri ktorých Vám radi poskytneme odborné rady a pomôžeme Vám zorientovať sa správnym smerom. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a preto sme tu, aby sme vás usmerňovali v procese výberu a zabezpečili, aby vaša nová kuchyňa presne vyhovovala vašim potrebám a predstavám.

AKO PREBIEHA PROCES NÁVRHU A VÝROBY KUCHYNE?

1. 
Dohodnutie osobného stretnutia a zameranie
2.
Príprava podkladov pre zákazníka
3.
Nezáväzná konzultacia zdarma
4.
Potvrdenie objednávky
5.
Dodanie vašej kuchyne

Dohodnite si konzultácie

RÁDI VÁS PRIVÍTÁME K NEZÁVAZNÉMU ROZHOVORU. ZAVOLAJTE NÁM A DOHODNITE SI BEZPLATNÚ KONZULTÁCIU, KDE PREBERIEME VAŠE POTREBY, ROZPOČET A NÁJDEME MOŽNÉ RIEŠENIA.