top of page
2-fade.jpg

Lestro

Nájdite si posteľ po ktorej ste vždy túžili

O nás

Postele vyrábené s dlhoročnou tradíciou

Všetky naše postele sú vyrábané v srdci východného Slovenska a používame kvalitné bukové drevo výlučne z okolitých lesov. Máme preto pod kontrolou celý proces od výberu dreva, výrobu až po doručenie k Vám domov. 

9-fade.jpg
34-fade.jpg

Kvalitné ručné spracovanie

Ako malej firme nám prejde každý jeden kúsok vlastnými rukami a je mu venovaná patričná pozornosť a čas. Preto si stojíme za kvalitou našich výrobkov a ich spracovania.

Objavte všetky naše postele

U nás v Lestro vyrábame len tie najkrajšie dizajnérske kúsky

Postele
27.jpg

Casablanca

28.jpg

San Diego

43.jpg

Barcelona

Prečo masívnu posteľ Lestro?

Kvalita je prvoradá

Kvalita spánku jednoznačne závisí aj na kvalite postele, v ktorej spíte. Masívne drevo je jedným z najpríjemnejších a najkrajších materiálov používaných v interiéroch a to aj preto, že každý kúsok nábytku z dreva má výnimočnú kesbu týpickú pre daný typ dreviny. Preto naše postele vyrábame z nami osobne vybraného masívneho bukového dreva z okolitých lesov. To znamená, že celý proces od ťažby, sušenia, výroby, až po dopravu postele máme úplne pod kontrolou.

Výborná investícia

S posteľou z masívu sa nemusíte obávať toho, že sa posteľ časom opotrebuje a rozpadne ako to býva u lacnejšej drevotriesky. Masívne drevo v kombinácii s našim dvojzložkovým lakom garantuje, že posteľ pri správnej starostlivosti vydrží aj generácie. Preto sa jej vyššia nákupná cena v priebehu životnosti niekoľkokrát vráti.

Nenapodobiteľný vzhľad

Každé drevo má svoju výnimočnú kresbu a textúru. Šikovný stolár dokáže potenciál každého kúsku využiť naplno tým, že pri lepení starostlivo ukladá dielce aby spolu vytvorili dychberúce obrazy.

Individuálny prístup

Každá posteľ je vyrobená na zakázku, a preto dokážeme jej rozmery prispôsobiť Vašim potrebám. Či už ste vyšší a potrebujete preto vyššiu posteľ alebo chcete vysoký matrac, kvoli ktorému je potrebné dať čelo vyššie aby ho celé nezakryl. Potreby sú rôzne a my sme tu pre Vás!

piknik lavice

Krásne, že?

Preskúmajte všetky naše produkty

KEĎ SA REMESLO SPOJÍ
S UMENÍM

LESTRO
bottom of page