2-fade.jpg

Lestro

Nájdite si posteľ po ktorej ste vždy túžili

O nás

Postele vyrábené s dlhoročnou tradíciou

Všetky naše postele sú vyrábané v srdci východného Slovenska a používame kvalitné bukové drevo výlučne z okolitých lesov. Máme preto pod kontrolou celý proces od výberu dreva, výrobu až po doručenie k Vám domov. 

9-fade.jpg
34-fade.jpg

Kvalitné ručné spracovanie

Ako malej firme nám prejde každý jeden kúsok vlastnými rukami a je mu venovaná patričná pozornosť a čas. Preto si stojíme za kvalitou našich výrobkov a ich spracovania.

Objavte všetky naše postele

U nás v Lestro vyrábame len tie najkrajšie dizajnérske kúsky

 
27.jpg

Casablanca

28.jpg

San Diego

43.jpg

Barcelona

Prečo masívnu posteľ Lestro?

Kvalita je prvoradá

Kvalita spánku jednoznačne závisí aj na kvalite postele, v ktorej spíte. Masívne drevo je jedným z najpríjemnejších a najkrajších materiálov používaných v interiéroch a to aj preto, že každý kúsok nábytku z dreva má výnimočnú kesbu týpickú pre daný typ dreviny. Preto naše postele vyrábame z nami osobne vybraného masívneho bukového dreva z okolitých lesov. To znamená, že celý proces od ťažby, sušenia, výroby, až po dopravu postele máme úplne pod kontrolou.

Výborná investícia

S posteľou z masívu sa nemusíte obávať toho, že sa posteľ časom opotrebuje a rozpadne ako to býva u lacnejšej drevotriesky. Masívne drevo v kombinácii s našim dvojzložkovým lakom garantuje, že posteľ pri správnej starostlivosti vydrží aj generácie. Preto sa jej vyššia nákupná cena v priebehu životnosti niekoľkokrát vráti.

Nenapodobiteľný vzhľad

Každé drevo má svoju výnimočnú kresbu a textúru. Šikovný stolár dokáže potenciál každého kúsku využiť naplno tým, že pri lepení starostlivo ukladá dielce aby spolu vytvorili dychberúce obrazy.

Individuálny prístup

Každá posteľ je vyrobená na zakázku, a preto dokážeme jej rozmery prispôsobiť Vašim potrebám. Či už ste vyšší a potrebujete preto vyššiu posteľ alebo chcete vysoký matrac, kvoli ktorému je potrebné dať čelo vyššie aby ho celé nezakryl. Potreby sú rôzne a my sme tu pre Vás!

piknik lavice

Krásne, že?

Preskúmajte všetky naše produkty

KEĎ SA REMESLO SPOJÍ
S UMENÍM

LESTRO
Masívna noha na posteli Casablanca
Masívna noha na posteli Casablanca

press to zoom
Bočný pohľad na jedinečné ohnuté čelo
Bočný pohľad na jedinečné ohnuté čelo

press to zoom
Detailný pohľad na malé čelo postele New York
Detailný pohľad na malé čelo postele New York

press to zoom
Masívna noha na posteli Casablanca
Masívna noha na posteli Casablanca

press to zoom
1/8